SAND/NUBES keramické umyvadlo na desku 38x38cm, creta mat 903808
SAND/NUBES keramické umyvadlo na desku 38x38cm, creta mat 903808
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-903808 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 38x14x38 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Čtverec |
| Hmotnost / ks | 9.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937820231 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | hnědá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
1 926 Kč
Při platbě předem pouze 1 792 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 515 Kč
Při platbě předem pouze 10 712 Kč
11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
12 117 Kč
Při platbě předem pouze 11 272 Kč

