SAND/NUBES keramické umyvadlo na desku 38x38cm, bílá mat 903809
SAND/NUBES keramické umyvadlo na desku 38x38cm, bílá mat 903809
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-903809 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 38x14x38 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Čtverec |
| Hmotnost / ks | 9.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937820477 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, bílá mat PVC09
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
1 926 Kč
Při platbě předem pouze 1 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
48 865 Kč
Při platbě předem pouze 47 161 Kč
TRIANGL L asymetrická vana 180x120x50cm, bílá 19611
expedice do 7 dnů19 169 Kč
Při platbě předem pouze 18 055 Kč
VIVA L SLIM asymetrická vana 175x80x47cm, bílá 70119S
na objednávku14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 600 Kč
ANDRA R asymetrická vana 180x90x45cm, bílá 78771
expedice do 7 dnů13 717 Kč
Při platbě předem pouze 12 919 Kč

