Ruční sprcha, 185mm, měď mat
Ruční sprcha, 185mm, měď mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DO221 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 28 mm |
| Šířka | 28 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hloubka | 28 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.2530 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122293 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
Sprchové dveře Mexen Lunar-B s levými panty 50 cm, průhledné, kartáčovaný nikl - 832-050-000-97-00-L
expedice do 10 dnů4 934 Kč
Volně stojící sprchová zástěna Mexen Kioto 110 x 200 cm, 8 mm matná, růžové zlato - 800-110-002-60-30
expedice do 10 dnů6 006 Kč
Mexen Kioto-X Sprchová zástěna 110 x 110 cm, 10 mm průhledná, černá - 800-110-202-70-00-110-X
expedice do 10 dnů11 583 Kč

