Držák sprchy kulatý, pevný, měď mat
Držák sprchy kulatý, pevný, měď mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1205-15PG |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Průměr | 30 mm |
| Šířka | 30 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 44 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.1200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122347 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
RHAPSODY vanová baterie do podlahy, chrom R5018
expedice do 7 dnů13 751 Kč
Při platbě předem pouze 12 792 Kč
24 681 Kč
RAV SLEZÁK LABE Baterie vanová, vysoká ,volně stojící se sprchou - rozteč 150 mm L550.5/2
expedice do 7 dnů13 573 Kč
Při platbě předem pouze 12 580 Kč

