ROLLS obdélníkový sprchový kout 1200x900 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1215RL3315
ROLLS obdélníkový sprchový kout 1200x900 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1215RL3315
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-RL1215RL3315 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ROLLS |
| Rozměr | 120x90 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 475 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 95.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913917868 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
6 312 Kč
Při platbě předem pouze 5 872 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 902 Kč
5 432 Kč
Při platbě předem pouze 5 093 Kč
KARIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 120x90cm, bílá 49511
expedice do 7 dnů8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 416 Kč
Mohlo by Vás zajímat
THRON ROUND čtvercový sprchový kout 1200x900mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2290-5005
expedice do 7 dnů20 348 Kč
Při platbě předem pouze 19 165 Kč
11 956 Kč
Při platbě předem pouze 11 227 Kč
19 172 Kč
Při platbě předem pouze 18 003 Kč


