ALTIS BLACK obdélníkový sprchový kout 1200x900 mm, L/P varianta AL3012BAL6012B
ALTIS BLACK obdélníkový sprchový kout 1200x900 mm, L/P varianta AL3012BAL6012B
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ALTIS |
| Rozměr | 120x90 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 475 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 94.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913906152 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ALTIS BLACK rozšiřovací profil 10mm AL9412B
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY sprchové dveře otočné 880-1020mm, čiré sklo EL1715
expedice do 7 dnů6 957 Kč
Při platbě předem pouze 6 553 Kč
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1200x900 mm, L/P varianta AL3015CAL6015C
expedice do 7 dnů16 630 Kč
Při platbě předem pouze 15 616 Kč
11 956 Kč
Při platbě předem pouze 11 227 Kč
THRON ROUND čtvercový sprchový kout 1200x900mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2290-5005
expedice do 7 dnů20 348 Kč
Při platbě předem pouze 19 165 Kč


