ROLLS obdélníkový sprchový kout 1200x800 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1215RL3215
ROLLS obdélníkový sprchový kout 1200x800 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1215RL3215
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-RL1215RL3215 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ROLLS |
| Rozměr | 120x80 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 475 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 91.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913917851 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
5 272 Kč
Při platbě předem pouze 4 942 Kč
KARIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 120x80cm, bílá 48511
expedice do 7 dnů8 505 Kč
Při platbě předem pouze 8 011 Kč
8 677 Kč
Při platbě předem pouze 8 173 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Rea Spádová lišta sprchové vaničky 140cm, zlatá REA-K3224
expedice do 12 dnů970 Kč
Při platbě předem pouze 931 Kč


