ALTIS BLACK obdélníkový sprchový kout 1200x800 mm, L/P varianta AL3012BAL5912B
ALTIS BLACK obdélníkový sprchový kout 1200x800 mm, L/P varianta AL3012BAL5912B
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ALTIS |
| Rozměr | 120x80 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 475 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 91.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913906145 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ALTIS BLACK rozšiřovací profil 10mm AL9412B
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
Mohlo by Vás zajímat
19 664 Kč
Při platbě předem pouze 18 465 Kč
16 047 Kč
Při platbě předem pouze 15 069 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1200x800mm, L/P varianta, čiré sklo EL1215EL3215EL3215
expedice do 7 dnů17 097 Kč
Při platbě předem pouze 16 054 Kč
THRON SQUARE čtvercový sprchový kout 1200x800mm, hranaté pojezdy, rohový vstup TL2280-5002
expedice do 7 dnů19 918 Kč
Při platbě předem pouze 18 760 Kč


