RIWA galerka s LED osvětlením, 3x dvířka, 121x70x17cm, dub stříbrný RIW120-0011
RIWA galerka s LED osvětlením, 3x dvířka, 121x70x17cm, dub stříbrný RIW120-0011
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RIW120-0011 |
Dostupnost:
na objednávku
- Dvířka se zrcadlem (30 + 60 + 30 cm)
- Uvnitř výškově nastavitelné skleněné police
- LED osvětlení 80 cm (10 W, 791 lm, životnost 36.000 hodin, 5700 K)
- Úchytka pro snadné otvírání
- Zapnutí/vypnutí osvětlení přes externí vypínač
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RIWA GALERKY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x70x17 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 10.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 791 lm |
| Výbava | Osvětlení, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 37.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913897146 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Barva | dřevodekor |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
2 012 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč
3 216 Kč
Při platbě předem pouze 2 992 Kč
BLUM nábytkový závěs naložený, integr.tlumení, včetně krytek, černý onyx D-71B3550 53205
expedice do 7 dnů159 Kč
Při platbě předem pouze 151 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 538 Kč
Při platbě předem pouze 5 152 Kč
13 579 Kč
Při platbě předem pouze 12 632 Kč
17 621 Kč
Při platbě předem pouze 16 392 Kč
16 564 Kč
Při platbě předem pouze 15 408 Kč


