RIKO WC štětka na postavení, béžová/bambus UBC-8578
RIKO WC štětka na postavení, béžová/bambus UBC-8578
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RIKO |
| Rozměr | 100x365 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 365 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Bambus, Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.8703 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128899 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bambus, béžová |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
X-ROUND WHITE WC štětka na postavení, bílá XR306W
expedice do 7 dnů1 049 Kč
Při platbě předem pouze 976 Kč
X-ROUND E WC štětka na postavení, mléčné sklo, chrom XR302
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
X-ROUND BLACK WC štětka na postavení, černá XR306B
expedice do 7 dnů1 101 Kč
Při platbě předem pouze 1 024 Kč

