X-ROUND COPPER WC štětka na postavení, měď mat XJ012PG
X-ROUND COPPER WC štětka na postavení, měď mat XJ012PG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 98x377x98 mm |
| Šířka | 98 mm |
| Výška | 377 mm |
| Hloubka | 98 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3330 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128981 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | měď |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Kioto Sprchová zástěna 130 x 110 cm, černý rám, černá - 800-130-212-70-70-110
expedice do 10 dnů11 297 Kč
Mexen Kioto Walk-in sprchová stěna 140x200 cm, černý vzor 8, kov 800-140-101-95-78
expedice do 10 dnů6 734 Kč
Mexen Mist-F skládací sprchový kout levý 80 x 100 cm, černý rošt, černá - 8A6T-080-100-70-77-L
expedice do 10 dnů10 725 Kč
Mexen Kioto-X Sprchová zástěna 160 x 200 cm, 10 mm průhledná, kartáčované zlato - 800-160-101-55-00-X
expedice do 10 dnů8 008 Kč

