KIRKÉ CRYSTAL stojánková bidetová baterie s výpustí, páčka krystal, zlato KI03KZ
KIRKÉ CRYSTAL stojánková bidetová baterie s výpustí, páčka krystal, zlato KI03KZ
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI03KZ |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ CRYSTAL |
| Výška | 182 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.1500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864445 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", zlato 2020ZL
expedice do 7 dnů1 505 Kč
Při platbě předem pouze 1 400 Kč
Mohlo by Vás zajímat
FORATA stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat FT003/15
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
ULTRAMIX stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom UT003
expedice do 7 dnů3 190 Kč
Při platbě předem pouze 2 995 Kč
LATUS stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom 1102-73
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
ULTRAMIX stojánková bidetová baterie bez výpusti, zlato mat UT003G
expedice do 7 dnů5 650 Kč
Při platbě předem pouze 5 305 Kč

