RHAPSODY podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom 5553
RHAPSODY podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom 5553
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5553 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.8912 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913916342 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Podobné zboží
BEBÉ podomítková umyvadlová baterie, chrom BB018
expedice do 7 dnů8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
6 183 Kč
Při platbě předem pouze 5 752 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 183 Kč
Při platbě předem pouze 5 752 Kč
BEBÉ podomítková umyvadlová baterie, zlato BB018/17
expedice do 7 dnů14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč
7 690 Kč
VERSI podomítková umyvadlová baterie, černá mat RV018/15
expedice do 7 dnů9 107 Kč
Při platbě předem pouze 8 472 Kč


