FORATA podomítková umyvadlová baterie, délka hubice 23cm, chrom FT118
FORATA podomítková umyvadlová baterie, délka hubice 23cm, chrom FT118
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT118 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913932274 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, chrom SI411
na objednávku937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRAMIX podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, hubice 16cm, černá mat/chrom UT118BC
expedice do 7 dnů7 347 Kč
Při platbě předem pouze 6 899 Kč
ULTRASAN podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, hubice 16cm, zlato mat UT118VG
expedice do 7 dnů9 135 Kč
Při platbě předem pouze 8 578 Kč
ULTRAMIX podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, hubice 20cm, černá mat/chrom UT018BC
expedice do 7 dnů6 117 Kč
Při platbě předem pouze 5 744 Kč
5 141 Kč
Při platbě předem pouze 4 828 Kč

