RETRO umyvadlová skříňka 89x80x48cm, starobílá 1621
RETRO umyvadlová skříňka 89x80x48cm, starobílá 1621
- Z důvodu instalace sifonu je horní zásuvka imitace = pouze pevné čelo
- Standardně dodáváno s úchytkou 12936
- Povrchová úprava: speciálně nanesená bílá barva + krycí lak od italské firmy ASTRA VERNICI
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RETRO |
| Rozměr | 89x80x48 cm |
| Šířka | 890 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá |
| Dekor | Starobílá |
| Materiál | Masiv dřevo/dýha |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 32.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913856907 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | se zásuvkami i dvířky |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
17 965 Kč
Při platbě předem pouze 16 712 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový/bidetový sifon 5/4", nízký, DN40, bílá 151.125.0
expedice do 7 dnů149 Kč
Při platbě předem pouze 140 Kč
RETRO keramické umyvadlo 100x54,5cm, bílá 105001
expedice do 7 dnů17 965 Kč
Při platbě předem pouze 16 712 Kč
17 965 Kč
Při platbě předem pouze 16 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ODETTA umyvadlová skříňka 82x50x43,5cm, dub černý DT085-1818
expedice do 7 dnů12 203 Kč
Při platbě předem pouze 11 352 Kč
MITRA umyvadlová skříňka 89,5x55x45,2 cm, antracit MT092
na objednávku9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
11 773 Kč
Při platbě předem pouze 10 952 Kč


