ANTEA nástěnná baterie, měď 3064
ANTEA nástěnná baterie, měď 3064
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3064 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Hloubka | 230 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913992681 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | měď |
Mohlo by Vás zajímat

