QUINNY mýdlenka, mléčné sklo, chrom QE512
Rovné čisté linie
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | QUELLA |
| Rozměr | 110x30x110 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 110 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.5700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913824241 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | chrom |
Podobné zboží
Mohlo by Vás zajímat
TOTAL TECH EXPRESS, lepidlo a tmel, 290ml, bílá 42507216
expedice do 7 dnů269 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč

