PURUS skleněné gravírované umyvadlo na desku, 50x36 cm, čirá TY305CL
PURUS skleněné gravírované umyvadlo na desku, 50x36 cm, čirá TY305CL
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEAUTY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x15,5x36 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Transparentní/Čirá |
| Materiál | Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 5.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913898570 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | ostatní |
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
1 101 Kč
Při platbě předem pouze 1 024 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PICOBELLO keramické umyvadlo na desku 50x34cm, bílá AR485
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
DALMA keramické umyvadlo na desku, 48x38 cm, marfil MM527
expedice do 7 dnů3 982 Kč
Při platbě předem pouze 3 704 Kč
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč


