PURA WC mísa stojící, Swirlflush, 36x55cm, spodní/zadní odpad, ghiaccio dual-mat
PURA WC mísa stojící, Swirlflush, 36x55cm, spodní/zadní odpad, ghiaccio dual-mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-889015 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x42x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | SwirlFlush |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní, DualGlaze |
| Balení obsahuje | Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 32.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729352790 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
TEMPOR samouzavírací podomítkový WC ventil, chrom 56707
expedice do 7 dnů2 807 Kč
Při platbě předem pouze 2 648 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
PURA závěsná WC mísa, Swirlflush, 36x55cm, cenere dual-mat 881517
expedice do 7 dnů17 105 Kč
Při platbě předem pouze 15 912 Kč
12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
15 041 Kč
Při platbě předem pouze 13 992 Kč

