PURA WC mísa stojící, Swirlflush, 36x55cm, spodní/zadní odpad, cenere dual-mat
PURA WC mísa stojící, Swirlflush, 36x55cm, spodní/zadní odpad, cenere dual-mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-889017 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x42x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | SwirlFlush |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní, DualGlaze |
| Balení obsahuje | Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 32.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729352806 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
TEMPOR samouzavírací podomítkový WC ventil, chrom 56707
expedice do 7 dnů2 807 Kč
Při platbě předem pouze 2 648 Kč
Mohlo by Vás zajímat
15 041 Kč
Při platbě předem pouze 13 992 Kč
12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
14 095 Kč
Při platbě předem pouze 13 112 Kč
19 490 Kč

