PURA WC mísa stojící, Swirlflush, 36x55cm, spodní/zadní odpad, bílá ExtraGlaze
PURA WC mísa stojící, Swirlflush, 36x55cm, spodní/zadní odpad, bílá ExtraGlaze
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-889011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x42x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | SwirlFlush |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | ExtraGlaze, Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 32.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015169847 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
PURA/KUBE X/NORM WC sedátko, SLIM, Soft Close, bílá/chrom MS86CSN11
expedice do 7 dnů4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč
3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
PURA/KUBE X/NORM WC sedátko, bílá (MS8611) MS86N11
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
TEMPOR samouzavírací podomítkový WC ventil, chrom 56707
expedice do 7 dnů2 807 Kč
Při platbě předem pouze 2 648 Kč
Mohlo by Vás zajímat
19 490 Kč
PURA závěsná WC mísa, Swirlflush, 36x55cm, bílá dual-mat 881509
expedice do 7 dnů17 105 Kč
Při platbě předem pouze 15 912 Kč

