PURA keramické umyvadlo na desku, průměr 42cm, tortora mat 885105
PURA keramické umyvadlo na desku, průměr 42cm, tortora mat 885105
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-885105 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 42x16 cm |
| Průměr | 420 mm |
| Šířka | 420 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 8.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937827872 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | šedá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, tortora mat PVC05
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 719 Kč
Při platbě předem pouze 11 832 Kč
11 515 Kč
Při platbě předem pouze 10 712 Kč
11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč
PURA keramické umyvadlo na desku, průměr 42cm, bílá ExtraGlaze 885111
expedice do 7 dnů7 473 Kč
Při platbě předem pouze 6 952 Kč

