PURA keramické umyvadlo Slim 122x46cm, bez otvoru, bílá mat 8887009
PURA keramické umyvadlo Slim 122x46cm, bez otvoru, bílá mat 8887009
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8887009 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1226 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 26.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162787 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 267 Kč
Při platbě předem pouze 13 272 Kč
12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
PURA keramické umyvadlo Slim 102x46cm, černá mat 8886126
na objednávku14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč

