PURA keramické umyvadlo Slim 122x46cm, 2 otvory, bílá ExtraGlaze 8887211
PURA keramické umyvadlo Slim 122x46cm, 2 otvory, bílá ExtraGlaze 8887211
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8887211 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1226 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 26.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162855 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
PURA čelní držák ručníků 122cm, chrom PAPRD122
na objednávku5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 785 Kč
Při platbě předem pouze 6 312 Kč
4 979 Kč
Při platbě předem pouze 4 632 Kč
10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč

