PURA keramické umyvadlo na desku, průměr 40cm, agave mat 884604
PURA keramické umyvadlo na desku, průměr 40cm, agave mat 884604
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-884604 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x14 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení, Zápustné |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 8.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937826806 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | zelená |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, agave mat PVC04
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč
11 515 Kč
Při platbě předem pouze 10 712 Kč
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
12 719 Kč
Při platbě předem pouze 11 832 Kč

