PURA keramické umyvadlo na desku, 50x35cm, agave mat 886004
PURA keramické umyvadlo na desku, 50x35cm, agave mat 886004
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-886004 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x16x35 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 8.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590015957 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | zelená |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, agave mat PVC04
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 203 Kč
Při platbě předem pouze 11 352 Kč
12 203 Kč
Při platbě předem pouze 11 352 Kč
5 237 Kč
Při platbě předem pouze 4 872 Kč
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč

