PURA keramické dvojumyvadlo Slim 142x46cm, bez otvoru, černá mat 8889026
PURA keramické dvojumyvadlo Slim 142x46cm, bez otvoru, černá mat 8889026
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8889026 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 142,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1426 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 35.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015163012 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
EZARA dvojumyvadlová skříňka 140x55x46cm, bílá lesk EZ141-3030
expedice do 7 dnů19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické dvojumyvadlo 120x47cm, bílá ExtraGlaze 9425111
expedice do 7 dnů17 019 Kč
Při platbě předem pouze 15 832 Kč
KUBE X keramické dvojumyvadlo 120x47cm, broušená spodní hrana, 3 otvory, bílá 94259311
na objednávku18 653 Kč
Při platbě předem pouze 17 352 Kč
NUBES keramické dvojumyvadlo 120x50cm, bílá ExtraGlaze 9625111
expedice do 7 dnů14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
16 503 Kč
Při platbě předem pouze 15 352 Kč

