PUNC betonové umyvadlo na desku, včetně výpusti, 53x39cm, černý granit BH7001
PUNC betonové umyvadlo na desku, včetně výpusti, 53x39cm, černý granit BH7001
- Ošetřeno voděodolnou nanovrstvou, která zároveň usnadňuje čištění
- Není určeno pro venkovní použití
- Balení obsahuje: Výpust Click-Clack s betonovou zátkou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 53x17x39 cm |
| Šířka | 530 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Beton |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení obsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 12.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913875083 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Podobné zboží
PURA keramické umyvadlo na desku 60x42cm, černá mat 884226
expedice do 7 dnů12 719 Kč
Při platbě předem pouze 11 832 Kč
Mohlo by Vás zajímat
OFELIE keramické umyvadlo na desku, 52x40 cm, bílá AR433
expedice do 7 dnů2 021 Kč
Při platbě předem pouze 1 880 Kč
AURUM nerezové umyvadlo, 55x42 cm, včetně výpusti, antracit AU102
expedice do 7 dnů9 795 Kč
Při platbě předem pouze 9 112 Kč
4 171 Kč
Při platbě předem pouze 3 880 Kč
6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč


