PROJEKTA L hydromasážní vana, 160x80x44cm, Active Hydro, chrom 57142
PROJEKTA L hydromasážní vana, 160x80x44cm, Active Hydro, chrom 57142
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-20111.1010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 160x80x44 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 440 mm |
| Objem | 185.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 43.2900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729061137 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Podobné zboží
32 611 Kč
Při platbě předem pouze 31 474 Kč
36 851 Kč
Při platbě předem pouze 35 565 Kč

