ARUBA dvojumyvadlo, Rockstone, 170x51,5cm, bílá mat AR170-B2M
ARUBA dvojumyvadlo, Rockstone, 170x51,5cm, bílá mat AR170-B2M
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR170-B2M |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ARUBA |
| Rozměr | 170x51,5 cm |
| Šířka | 1700 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 40.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913892097 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
14 611 Kč
Při platbě předem pouze 13 592 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
ARUBA konzole s policí 168,4x40x49 cm, černá mat ARK170
na objednávku14 611 Kč
Při platbě předem pouze 13 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
YUKON dvojumyvadlo, litý mramor, 120x45cm, bílá YU120
expedice do 7 dnů7 534 Kč
Při platbě předem pouze 7 008 Kč
32 960 Kč
Při platbě předem pouze 31 312 Kč
37 220 Kč
Při platbě předem pouze 35 359 Kč
38 890 Kč
Při platbě předem pouze 36 946 Kč


