PRIORI keramické umyvadlo na desku, Ø 41,5cm, měď
PRIORI keramické umyvadlo na desku, Ø 41,5cm, měď
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PRIORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 41,5x13,5 cm |
| Průměr | 415 mm |
| Šířka | 415 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hloubka | 415 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 10.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913984501 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | ostatní |
Doporučujeme přikoupit
Kovová podložka mezi umyvadlo a desku, výška 10mm, chrom TY6401
expedice do 7 dnů340 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SILENTIS 12 T koupelnový ventilátor axiální s časovačem, 20W, potrubí 120mm,bílá 1081000
expedice do 7 dnů1 057 Kč
795 Kč


