PRIDE kulaté zrcadlo s LED osvětlením v rámu ø 90cm, stříbrná
PRIDE kulaté zrcadlo s LED osvětlením v rámu ø 90cm, stříbrná
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PRIDE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90 cm |
| Průměr | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 900 mm |
| Barva rámu | Stříbrná |
| Materiál | MDF |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením, Zrcadla v rámu |
| Tvar | Kruh |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 23.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1968 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 10.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115233 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Barva | stříbrná |
Mohlo by Vás zajímat
GEMINI zrcadlo s LED osvětlením 900x500mm GM090
expedice do 7 dnů4 438 Kč
Při platbě předem pouze 4 128 Kč
RIWA galerka s LED osvětlením, 81x70x17cm, bílá lesk RIW080-0030
expedice do 7 dnů9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
15 360 Kč
Při platbě předem pouze 14 288 Kč
AROWANA zrcadlo v rámu 1000x500mm, chrom AW1050
na objednávku2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč

