LUMIRO STRIP kulaté zrcadlo s LED osvětlením v rámu ø 90cm, carina
LUMIRO STRIP kulaté zrcadlo s LED osvětlením v rámu ø 90cm, carina
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LUMIRO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90 cm |
| Průměr | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 900 mm |
| Barva rámu | Šedá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením, Zrcadla v rámu |
| Tvar | Kruh |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 23.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1968 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 10.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913132605 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 1500 mm, boční připojení, 3502 W, černý - W433-060-150-70
na objednávku9 010 Kč
7 848 Kč
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 800 mm, boční připojení, 1868 W, antracit W433-060-080-66
na objednávku5 136 Kč
10 700 Kč


