PRESTIGE odpadkový koš nástěnný s víkem a uchycením pytlů, 42l, bílá A74101-1
PRESTIGE odpadkový koš nástěnný s víkem a uchycením pytlů, 42l, bílá A74101-1
| Výrobce: | Výrobce: MARPLAST |
| Kód: | Kód: UBC-A74101-1 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozměr | 420x600x280 mm |
| Šířka | 420 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Objem | 42.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš 26 - 50 litrů |
| Instalace | Na postavení, Závěsná |
| Výbava | Klasické koše |
| Hmotnost / ks | 1.8060 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913969225 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Příslušenství
155 Kč
Při platbě předem pouze 144 Kč
expedice do 7 dnů
370 Kč
Při platbě předem pouze 344 Kč
na objednávku
Mohlo by Vás zajímat
PRESTIGE odpadkový koš nástěnný 42l, bílá A74101
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
370 Kč
Při platbě předem pouze 344 Kč

