PRESTIGE víko k odpadkovému koši A74101, ABS, bílá A74501
PRESTIGE víko k odpadkovému koši A74101, ABS, bílá A74501
| Výrobce: | Výrobce: MARPLAST |
| Kód: | Kód: UBC-A74501 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozměr | 420x125x280 mm |
| Šířka | 420 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost / ks | 0.3260 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090025075 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Doporučujeme přikoupit
PRESTIGE uchycení odpadkových pytlů pro koš A74101 A74301
expedice do 7 dnů155 Kč
Při platbě předem pouze 144 Kč
PRESTIGE odpadkový koš nástěnný 42l, bílá A74101
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-080-101-50-30
expedice do 10 dnů3 867 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, černý vzor, černá - 894-080-101-70-77
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm mrazivá, černá - 894-080-101-70-30
expedice do 10 dnů3 607 Kč

