DINA otopné těleso 250x1680mm, černá mat
DINA otopné těleso 250x1680mm, černá mat
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DINA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 250x1680 mm |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 1680 mm |
| Objem | 2.70 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 300 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 218 mm |
| Výkon | 282 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 8.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913986161 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
CORNER SIMPLY připojovací sada ventilů triaxiální, pravé provedení, černá mat CP130BS
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
CORNER COMBI SIMPLY připojovací sada ventilů triaxiální, pravé provedení, chrom CP330S
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
Set krycích rozet kulatých, černá mat CP6135B
expedice do 7 dnů937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
MOA topná tyč s termostatem a bluetooth, 300 W, černá MOA-B-300
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
BLOCK otopné těleso 280x1750 mm, bílá mat IR184
expedice do 7 dnů13 149 Kč
Při platbě předem pouze 12 232 Kč
PILON otopné těleso 196x1800mm, se třemi háčky pro ručník, bílá mat
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
PILON otopné těleso 196x1800mm, se třemi háčky pro ručník, černá mat
expedice do 7 dnů7 301 Kč
Při platbě předem pouze 6 792 Kč
DINA otopné těleso 300x1740 mm, černá mat IR376B
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč


