PERLA držák toaletního papíru bez krytu, zlato PE0195
PERLA držák toaletního papíru bez krytu, zlato PE0195
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PE0195 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PERLA |
| Rozměr | 218x55x82 mm |
| Šířka | 218 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 82 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913865930 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 let |
| BARVA | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
X-ROUND WHITE držák toaletního papíru, bílá mat XR703W
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 582 Kč
Při platbě předem pouze 1 472 Kč
X-SQUARE držák toaletního papíru bez krytu, chrom XQ701
expedice do 7 dnů662 Kč
Při platbě předem pouze 616 Kč

