PAX vanová baterie do podlahy, černá mat XA21/15
PAX vanová baterie do podlahy, černá mat XA21/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 46 mm |
| Výška | 920 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 780 mm |
| Hmotnost / ks | 11.5090 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913891021 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Podobné zboží
SPY vanová baterie do podlahy, černá mat PY21/15
expedice do 7 dnů28 887 Kč
Při platbě předem pouze 26 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TURSI vanová baterie do podlahy, černá mat TI021B
na objednávku42 131 Kč
Při platbě předem pouze 39 192 Kč
42 389 Kč
Při platbě předem pouze 39 432 Kč
VIENNA vanová baterie do podlahy, bronz VO021BR
na objednávku90 807 Kč
Při platbě předem pouze 84 472 Kč
ULTRATAP vanová baterie do podlahy, chrom UT021T
na objednávku30 332 Kč
Při platbě předem pouze 28 482 Kč


