PAX podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat XA08/15
PAX podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat XA08/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913890840 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
511 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká krytka, tl.10-55mm, černá 542.742.5B
expedice do 7 dnů796 Kč
Při platbě předem pouze 740 Kč
Podobné zboží
SPY podomítková umyvadlová baterie, černá mat PY08/15
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRAMIX tělo podomítkové dvouprvkové umyvadlové baterie, hubice 20cm, černá mat UT018B-1
expedice do 7 dnů5 951 Kč
Při platbě předem pouze 5 536 Kč
4 494 Kč
Při platbě předem pouze 4 220 Kč
BEBÉ podomítková umyvadlová baterie, zlato BB018/17
expedice do 7 dnů14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč
MIXONA podomítková umyvadlová baterie, chrom MG008
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč

