Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 30-45mm, černá mat CV1007B
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 30-45mm, černá mat CV1007B
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CV1007B |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 30-45 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem |
| Hmotnost / ks | 0.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913800764 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Podobné zboží
679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
DALMA umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, carrara MM717
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
512 Kč
Při platbě předem pouze 476 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
AURUM umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, antracit ND-AU100
expedice do 7 dnů1 066 Kč
Při platbě předem pouze 992 Kč

