PAX nástěnná vanová baterie, otočné ramínko, černá mat XA101B
PAX nástěnná vanová baterie, otočné ramínko, černá mat XA101B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 232 mm |
| Výška | 141 mm |
| Hloubka | 270 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.3660 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998287 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
378 Kč
Při platbě předem pouze 352 Kč
Sprchová souprava, posuvný držák 708mm, černá mat SC715B
na objednávku1 600 Kč
Při platbě předem pouze 1 488 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SPY nástěnná vanová baterie, zlato mat PY10/19
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
GINKO nástěnná vanová baterie, černá mat 1101-10B
expedice do 7 dnů7 559 Kč
Při platbě předem pouze 7 032 Kč
ULTRATAP nástěnná vanová baterie, černá mat/zlato mat UT010TBG
expedice do 7 dnů6 683 Kč
Při platbě předem pouze 6 276 Kč
FORATA nástěnná vanová baterie, chrom FT010
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč

