PAX nástěnná vanová baterie, černá mat XA10/15
PAX nástěnná vanová baterie, černá mat XA10/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 183 mm |
| Výška | 88 mm |
| Hloubka | 173 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9730 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913890901 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Podobné zboží
KAI nástěnná vanová baterie, černá mat KA10/15
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
13 940 Kč
P.M.H. Rozety na rozteč ventilu Kartáčovaná nerez R821SS
expedice do 7 dnů1 049 Kč
Při platbě předem pouze 950 Kč
P.M.H. Koupelnový radiátor Avento AV1BL 500x790 Černá struktura AV1BL
expedice do 7 dnů7 714 Kč
Při platbě předem pouze 6 988 Kč

