KAI nástěnná vanová baterie, černá mat KA10/15
KAI nástěnná vanová baterie, černá mat KA10/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KAI |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.7140 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913875458 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
| Barva | černá |
Doporučujeme přikoupit
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Sprchová souprava, posuvný držák 708mm, černá mat SC715B
na objednávku1 600 Kč
Při platbě předem pouze 1 488 Kč
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
Podobné zboží
SPY nástěnná vanová baterie, černá mat PY10/15
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRAMIX nástěnná vanová baterie, černá mat/zlato mat UT010BG
expedice do 7 dnů6 617 Kč
Při platbě předem pouze 6 214 Kč
BEBÉ nástěnná vanová baterie, chrom BB010
expedice do 7 dnů8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč
ULTRAMIX nástěnná vanová baterie, zlato mat UT010G
expedice do 7 dnů8 766 Kč
Při platbě předem pouze 8 231 Kč
VERSI nástěnná vanová baterie, chrom RV010
expedice do 7 dnů4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč

