PATRON skleněná police 78cm, bílá UBC-PX785W
PATRON skleněná police 78cm, bílá UBC-PX785W
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 782x60x112 mm |
| Šířka | 782 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 112 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 3.3750 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913118586 |
| Taric | 76152000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Mohlo by Vás zajímat
COMMUNITY urinál se zakrytým přívodem vody s otvory pro víko 31x65cm, černá mat 909826
na objednávku16 761 Kč
Při platbě předem pouze 15 592 Kč
NUBES bidet závěsný 35x55cm, bílá mat 9665109
na objednávku15 127 Kč
Při platbě předem pouze 14 072 Kč
NUBES keramické umyvadlo na desku 80x40cm, bílá ExtraGlaze 904011
expedice do 7 dnů9 107 Kč
Při platbě předem pouze 8 472 Kč

