PASADOR elektrický sušák ručníků, kulatý, 150x1500 mm, 30 W, černá mat ER175BV
PASADOR elektrický sušák ručníků, kulatý, 150x1500 mm, 30 W, černá mat ER175BV
- Integrovaný kolébkový vypínač
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PASADOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150x1500x90 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 30.00 W |
| Hmotnost / ks | 3.0440 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913924101 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
Příslušenství
2 279 Kč
Při platbě předem pouze 2 120 Kč
expedice do 7 dnů
634 Kč
Při platbě předem pouze 598 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Adaptér pro přímé napojení kabelu do zdi kulatý, černá ER130
expedice do 7 dnů731 Kč
Při platbě předem pouze 680 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 183 Kč
Při platbě předem pouze 5 752 Kč
9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
METRO-E elektrické otopné těleso rovné 500x1340 mm, 500 W, bílá ME513
expedice do 7 dnů5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč


