OVALI keramické umyvadlo 61x34cm, bílá
OVALI keramické umyvadlo 61x34cm, bílá
Vlastnosti
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 61,5x14,5x34,5 cm |
| Šířka | 615 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hloubka | 345 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 7.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913118081 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
Mohlo by Vás zajímat
82 543 Kč
Při platbě předem pouze 79 663 Kč
53 750 Kč
Při platbě předem pouze 51 875 Kč
44 806 Kč
Při platbě předem pouze 43 243 Kč
64 122 Kč
Při platbě předem pouze 61 885 Kč


