ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, borovice rustik DT100-1616
ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, borovice rustik DT100-1616
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT100-1616 |
Dostupnost:
na objednávku
- Lišta mezi zásuvkami v černé barvě (možno vyměnit za jinou barvu - k dokoupení).
- Možnost výběru DTDL nebo Rockstone desky pro umyvadlo na postavení.
- Při instalaci keramického umyvadla KARE je nutné použít distanční podložky (součástí balení skříňky) a sifon URBINO s Click Clack výpustí (k dokoupení).
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 95x50x43,5 cm |
| Šířka | 950 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo i dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 33.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913885310 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
645 Kč
Při platbě předem pouze 600 Kč
CHANEL dekorační lišta mezi zásuvky 914x70x20 mm, zlato mat DT902
expedice do 7 dnů1 049 Kč
Při platbě předem pouze 976 Kč
5 874 Kč
Při platbě předem pouze 5 464 Kč
ODETTA skříňka spodní dvířková 30x50x43,5cm, pravá/levá, borovice rustik DT300-1616
expedice do 7 dnů4 610 Kč
Při platbě předem pouze 4 288 Kč
Mohlo by Vás zajímat
13 320 Kč
Při platbě předem pouze 12 488 Kč
CIMBURA umyvadlový stolek 100x50x75cm, starobílá CIM150
na objednávku12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, bílá lesk DT100-3030
expedice do 7 dnů12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč


