OASIS keramické umyvadlo volně stojící 40x89x52cm, police do prostoru, bílá mat
OASIS keramické umyvadlo volně stojící 40x89x52cm, police do prostoru, bílá mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AS628-31 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | OASIS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 52x90,7x40 cm |
| Šířka | 520 mm |
| Výška | 907 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 19.1600 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913136177 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
SOLARIS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom WD008
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
LATUS umyvadlová baterie do podlahy, chrom 1102-75
na objednávku18 911 Kč
Při platbě předem pouze 17 592 Kč
ULTRAMIX umyvadlová baterie do podlahy, chrom UT016
na objednávku23 608 Kč
Při platbě předem pouze 22 168 Kč


