OASIS keramické umyvadlo volně stojící 40x89x52cm, police do prostoru, bílá/dub alabama
OASIS keramické umyvadlo volně stojící 40x89x52cm, police do prostoru, bílá/dub alabama
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AS628-H3331 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | OASIS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 52x90,7x40 cm |
| Šířka | 520 mm |
| Výška | 907 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 19.1600 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913136245 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ULTRAMIX umyvadlová baterie do podlahy, černá mat UT016B
na objednávku30 332 Kč
Při platbě předem pouze 28 482 Kč
3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
LATUS umyvadlová baterie do podlahy, černá mat 1102-75B
na objednávku26 565 Kč
Při platbě předem pouze 24 712 Kč
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč


