OASIS keramické umyvadlo volně stojící 40x89x48cm, police ke stěně, bílá/dub cardamom
OASIS keramické umyvadlo volně stojící 40x89x48cm, police ke stěně, bílá/dub cardamom
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AS548-K2776 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | OASIS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x90,7x48 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 907 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 18.8670 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913135637 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/černá mat 9595PR25K9 59343
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
ULTRAMIX umyvadlová baterie do podlahy, černá mat UT016B
na objednávku30 332 Kč
Při platbě předem pouze 28 482 Kč
SOLARIS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat WD008B
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč


